Byty Krupina - predaj

Inzeráty s bytmi na predaj v okrese Krupina (KA).
Ponuka bytov na predaj v Krupine a Dudinciach.

Mohlo by vás tiež zaujímať:

Byty na predaj v okolí okresu Krupina:
Byty Banská Štiavnica · Byty Zvolen · Byty Levice · Byty Veľký Krtíš
Byty Banská Bystrica · Novostavby - nové byty Banská Bystrica
Byty na prenájom a podnájom v Krupine
Krupina prenájom bytov ponuka

Počet inzerátov: 149 v sekcii “Byty Krupina - predaj”

Stránky: [15] 14 13 12 11 10 9 8 7 6 5 … 1 »

 1. 149
  Predaj 2-izbový priestranný tehlový byt s lódžiou Krupina

  : Ponúkame na predaj priestranný 2–izbový byt s lódžiou v osobnom vlastníctve v Krupine, nachádza sa v bližšom centre mesta na prvom poschodí tehlového bytového domu, pozostáva zo vstupnej chodby, dvoch obytných miestností, kuchyne, kúpeľne a WC. Byt prešiel čiastočnou rekonštrukciou /okná plastové, jadro murované, dlažba – chodba, kuchyňa, stierky - chodba, kuchyňa/. K bytu prislúcha lódžia a priestranná murovaná pivnica. Byt je kúpou voľný. Rozloha bytu je 72 m2. Viac informácií Vám radi poskytneme na tel. č. 0903 523: 990 - Mitter

 2. 148
  Predaj 1-izbový byt s balkónom Krupina

  Ponúkame Vám na predaj úsporný 1-izbový byt v Krupine v osobnom vlastníctve, byt sa nachádza na prvom poschodí v zateplenom panelovom bytovom dome v centre mesta. Byt pozostáva zo vstupnej chodby, kuchyne, jednej obytnej izby, disponuje balkónom a pivnicou. Na byte sú nové plastové okná, inak je v pôvodnom stave, podlaha – PVC, jadro – umakart. Byt je kúpou voľný, orientácia bytu – J, mesačné náklady na bývanie pre jednu osobu cca 60,- Eur + elektrika. V cene ponúkanej nehnuteľnosti je kompletný právny servis, náš hypotekárny poradca Vám bezplatne pomôže získať ideálny úver na kúpu danej nehnuteľnosti, taktiež vieme pre Vás zabezpečiť rekonštrukciu bytu. Celková rozloha bytu – 29,72 m2, cena – 16,900 Eur. Viac informácií Vám radi poskytneme na tel.čísle 0917 296 721 – Holúbková.

 3. 147
  Predaj priestranný 4-izbový byt pri Dudinciach TERANY

  Ponúkame Vám na predaj pekný priestranný 4-izbový byt v obci Terany pri Dudinciach, byt je v osobnom vlastníctve, nachádza na druhom poschodí v panelovom bytovom dome s výťahom. Byt pozostáva zo vstupnej chodby, kuchyne, špajze, štyroch obytných izieb, k bytu prislúcha pivnica a balkón. Byt je po rekonštrukcii – plastové okná, plávajúce podlahy + dlažba, vymurované jadro, stierky. Byt je kúpou voľný. V cene ponúkanej nehnuteľnosti je kompletný právny servis, náš hypotekárny poradca Vám bezplatne pomôže získať ideálny úver na kúpu danej nehnuteľnosti. Celková rozloha bytu – 102,73 m2, cena – 26,000 Eur. Viac informácií Vám radi poskytneme na tel.čísle 0917 296 721 – Holúbková.

 4. 146
  Predaj priestranný 1-izbový byt Krupina

  Ponúkame Vám na predaj priestranný 1-izbový byt v Krupine v osobnom vlastníctve, byt sa nachádza na prvom poschodí v zateplenom panelovom bytovom dome. Byt pozostáva zo vstupnej chodby, priestrannej kuchyne, jednej obytnej izby, špajze (vchod z kuchyne), k bytu prislúcha pivnica a spoločný balkón na poschodí. Byt je vo veľmi zachovalom stave, sú na ňom nové plastové okná, v kuchyni a chodbe je plávajúca podlaha, nová kuchynská linka, jadro – umakart. Byt sa ponúka na predaj so aj so zariadením, ako na fotkách (práčka, chladnička, mikrovlnka, nábytok). Byt je kúpou voľný, po dohode možnosť prenajatia bytu. Orientácia bytu – V. V cene ponúkanej nehnuteľnosti je kompletný právny servis, náš hypotekárny poradca Vám bezplatne pomôže získať ideálny úver na kúpu danej nehnuteľnosti, taktiež vieme zabezpečiť rekonštrukciu bytu. Celková rozloha bytu – 39,43 m2, cena – 18,900 Eur. Viac informácií Vám radi poskytneme na tel.čísle 0917 296 721 – Holúbková.

 5. 145
  Predaj 2-izbový tehlový byt s lodžiou Dudince

  Ponúkame na predaj 2-izbový byt v osobnom vlastníctve v kúpeľnom meste Dudince. Byt sa nachádza na druhom poschodí v trojposchodovom zateplenom bytovom dome (byt je stredový, bytový dom bez výťahu), pozostáva zo vstupnej chodby, dvoch obytných miestností, kuchyne, kúpeľne, WC, prislúcha k nemu lodžia, dve murované pivnice, na medziposchodí sa nachádza spoločný balkón. Bytový do je po rekonštrukcii (nové stúpačky), byt je v pôvodnom, zachovalom stave (podlahy – parkety, okná – pôvodné drevené, jadro – pôvodné umakart). Orientácia bytu – V-Z, byt je kúpou voľný, nachádza sa v tichej lokalite mesta, v meste je kompletná občianska vybavenosť – škola, škôlka, zdravotné stredisko, obchody, pošta. V cene ponúkanej nehnuteľnosti je kompletný právny servis, náš hypotekárny poradca Vám bezplatne pomôže získať ideálny úver na kúpu danej nehnuteľnosti, taktiež vieme zabezpečiť rekonštrukciu bytu. Celková rozloha bytu – 57 m2, cena – 20,000Eur. Viac informácií Vám radi poskytneme na tel.čísle 0917 296 721 – Holúbková.

 6. 144
  Pekný 3-izbový byt s balkónom Dudince

  Ponúkame na predaj pekný trojizbový byt v osobnom vlastníctve v tichej lokalite kúpeľného mesta Dudince. Byt sa nachádza v kompletne zrekonštruovanom bytovom dome (nová sedlová strecha so zateplením, slnečné kolektory na ohrev vody, zateplenie obvodového plášťa 10 cm minerálnou vlnou, kompletná výmena rozvodov plynu, vody, odpadu, rekonštrukcia spoločných priestorov). Byt pozostáva zo vstupnej chodby, kuchyne, troch obytných miestností (jedna je priechodná), kúpeľne a samostatného WC. Na byte sú nové plastové okná, podlahy – plávajúce + dlažba, vchodové dvere so zárubňou SHERLOCK. K bytu prislúcha zrekonštruovaný balkón a pivnica. Po dohode možnosť prenajatia bytu. V meste je kompletná občianska vybavenosť – škola, škôlka, zdravotné stredisko, obchody, pošta. Celková rozloha bytu – 70,16 m2, cena – 49,000Eur. Viac informácií Vám radi poskytneme na tel.čísle 0917 296 721 – Holúbková.

 7. 143
  Priestranný tehlový byt Krupina

  Ponúkame na predaj pekný 2-izbový byt v malom tehlovom bytovom dome v Krupine, byt sa nachádza na druhom poschodí z dvoch, pozostáva zo vstupnej chodby, dvoch priestranných obytných miestností (izby sú nepriechodné), kuchyne s jedálenským kútom, komory, prislúcha k nemu pivnica o rozlohe 8,58 m2, dreváreň a spoločný dvor. Strecha na bytovom dome je úplne nová, byt je po celkovej rekonštrukcii (cca 2 ročnej) – nové elektrické rozvody (meď), nové stierky, podlahy – parkety, dlažba, PVC, nová kúpeľňa – murované jadro, nová kuchynská linka, plastové okná. V cene bytu je nábytok. V byte sú nízke mesačné náklady – samostatné etážové kúrenie (ročná pec), byt je bez ďalších investícií. V cene bytu je započítaný právny servis, ponúkame Vám možnosť bezplatného prehodnotenia Vašej hypotéky. Rozloha – 62,96 m2 + pivnica, cena – 36,000 Eur. Viac info na tel.č. 0917 296 721 – p.Holúbková

 8. 142
  Predaj 2-izbový tehlový byt Dudince

  Ponúkame na predaj dvojizbový byt v osobnom vlastníctve v kúpeľnom meste Dudince, byt sa nachádza na treťom – najvyššom poschodí v zateplenom tehlovom bytovom dome (bez výťahu, bytový dom je po rekonštrukcii + rekonštrukcia strechy). Byt pozostáva zo vstupnej chodby, dvoch obytných miestností (izby sú nepriechodné), kuchyne, kúpeľne, WC, byt disponuje 2xpivnicou v suteréne a balkónom na medziposchodí. Na byte sú nové plastové okná, v izbách sú parkety, jadro – pôvodné. Rozloha bytu – 58,19 m2, viac informácií Vám radi poskytneme na tel.čísle 0917 296 721 – Holúbková.

 9. 141
  Predaj veľký 2-izbový byt s balkónom KRUPINA

  Ponúkame na predaj veľký dvojizbový byt v osobnom vlastníctve v Krupine na ulici Malinovského, v zateplenom panelovom bytovom dome. Byt sa nachádza na ôsmom – najvyššom poschodí, pozostáva z priestrannej vstupnej chodby, dvoch obytných miestností, kuchyne, kúpeľne a WC, byt disponuje balkónom, komorou a pivnicou. Na by sú nové plastové okná, podlaha – PVC, kuchyňa – dlažba, jadro – umakart. Orientácia – S-V. Rozloha bytu – 62,50 m2, viac informácií Vám radi poskytneme na tel.čísle 0917 296 721 – Holúbková.

 10. 140
  Predaj 2-izbový byt Krupina - MR

  Ponúkame na predaj 2-izbový byt na Majerskom rade v Krupiny, byt sa nachádza na ôsmom – najvyššom poschodí v zateplenom panelovom bytovom dome, byt je stredový, pozostáva z dvoch nepriechodných obytných miestností, kuchyne, kúpeľne, WC. Na byte sú nové plastové okná, podlaha – PVC, jadro – umakart, v kuchyni je nová kuchynská linka, k bytu prislúcha pivnica, byt je orientovaný na západ, je kúpou voľný. V cene bytu je započítaný právny servis, ponúkame Vám možnosť bezplatného prehodnotenie Vašej hypotéky a taktiež vieme zabezpečiť rekonštrukcie bytu. Rozloha – 58,36 m2, cena – 23,400 Eur. Viac info na tel.č. 0917 296 721 – p.Holúbková

Stránky: [15] 14 13 12 11 10 9 8 7 6 5 … 1 »

Hľadáte, alebo ponúkate byt na predaj, prenájom, či podnájom?
Vložte svoj inzerát do sekcie “Byty Krupina - predaj”

Znenie inzerátu:
Nezabudnite uviesť svoj e-mailový, alebo telefonický kontakt!