Byty Levoča - predaj

Predaj bytov v Levoči (LE).
Inzercia zameraná na ponuku bytov na predaj v mestách Levoča a Spišské Podhradie.

Mohlo by vás tiež zaujímať:

Byty na predaj v okolí okresu Levoča:
Byty Poprad · Byty Spišská Nová Ves · Byty Kežmarok · Byty Sabinov
Byty Prešov · Novostavby nové byty Prešov
Byty na prenájom a podnájom v Levoči
Levoča prenájom bytov ponuka

Počet inzerátov: 637 v sekcii “Byty Levoča - predaj”

Stránky: [64] 63 62 61 60 59 58 57 56 55 54 … 1 »

 1. 637
  2 izbový byt sídlisko Rozvoj, Levoča

  Na predaj 2 izbový byt na sídlisku Rozvoj v Levoči. Nehnuteľnosť s obytnou plochou 55m2 sa nachádza na 2. poschodí a pozostáva z jednej samostatnej obytnej miestnosti, kuchyne spojenej s obývacou časťou, kúpeľne s toaletou a vstupnej chodby. V celom byte sú plastové okná a plávajúce podlahy. Jadro je murované s novou sanitou, dlažbou a keramickým obkladom. Vymenená bola elektroinštalácia a vodoinštalácia. Bytová jednota má vlastný plynový kotol ktorý zabezpečuje vykurovanie za pomoci nových radiátorov a taktiež ohrev úžitkovej vody. Tehlový bytový dom má vymenené vchodové dvere, okná na schodisku a stúpačky. Orientácia bytu je na V-Z a prislúchajú k nemu dve pivnice. Cena nehnuteľnosti je vrátane všetkých poplatkov spojených s prevodom nehnuteľnosti. Právny servis zabezpečujeme advokátskou kanceláriou. Pre viac informácií nás neváhajte kontaktovať na tel. čísle 0915 140 759.

 2. 636
  3 izbový byt s loggiou, sídlisko Západ 1, Levoča

  Ponúkame na predaj 3 izbový slnečný byt s loggiou na sídlisku Západ 1, Levoča. Nehnuteľnosť s obytnou plochou 76m2 vrátane loggie sa nachádza na 4. poschodí 8. poschodovej bytovky. Byt pozostáva z troch obytných miestnosti, kuchyne, chodby, toalety a kúpeľne. K bytu prislúcha jedna pivnica. Orientácia bytu je V-Z. Byt je čiastočne upravený s novými euro oknami. Cena nehnuteľnosti je vrátane všetkých poplatkov spojených s prevodom nehnuteľnosti. Právny servis zabezpečujeme advokátskou kanceláriou. Pre viac informácií prosím volajte 0911 595 057.

 3. 635
  3 izbový byt s balkónom, v obci Bijacovce, okres Levoča

  Na predaj 3 izbový byt v obci Bijacovce, okres Levoča. Byt s celkovou rozlohou 75 m2 sa nachádza na 3. poschodí a je po celkovej rekonštrukcii. V izbách sú vymenené plastové okná, plavajúce podlahy a interierové dvere. V kuchyni je nová kuchynská linka a keramická dlažba. Vedľa kuchyne je priručná špajz. V jednej z izieb je krb a východ na balkón. V kúpeľni a toalete je vymenený keramický obklad a keramická dlažba. Vykurovanie je zabezpečené elektrickými gamatkami. K bytu prislúcha pivnica a dreváreň. V blízkosti je škola, škôlka, zastávka autobusu, obecný úrad, pred deti futbalový štadion. Cena nehnuteľnosti je vrátane všetkých poplatkov spojených s prevodom nehnuteľnosti. Právny servis zabezpečujeme advokátskou kanceláriou. Pre viac informácií nás neváhajte kontaktovať na tel. čísle 0902 653 193.

 4. 634
  1 izbový byt s balkónom, Levoča

  Na predaj 1 izbový byt s balkónom, sídlisko Pod vinicou, Levoča. Nehnuteľnosť s obytnou plochou 31m2 sa nachádza na 4. poschodí a pozostáva z jednej obytnej miestnosti, kuchyne, kúpeľne, toalety, predsiene a loggie. Nehnuteľnosť je v pôvodnom no udržiavanom stave, vhodná k rekonštrukcii podľa vlastných predstáv. Orientácia bytu je na V-Z a prislúcha k nemu jedna pivnica. Cena nehnuteľnosti je vrátane všetkých poplatkov spojených s prevodom nehnuteľnosti. Pre viac informácií nás neváhajte kontaktovať na tel. čísle 0915 140 759.

 5. 633
  3 izbový byt s loggiou, sídlisko Západ 1, Levoča

  Ponúkame na predaj pekný 3 izbový slnečný byt so zasklenou loggiou na sídlisku Západ 1, Levoča. Nehnuteľnosť s obytnou plochou 64m2 sa nachádza na 4. poschodí 8. poschodovej bytovky. Orientácia bytu je V-Z. Byt pozostáva z troch obytných miestnosti, kuchyne, chodby, toalety a kúpeľne. Byt má murované jadro a je čiastočne upravený s novými plastovými oknami a plávajúcou podlahou. Obytný dom bol nedávno zateplený, schodište bytovky je taktiež vynovené. K bytu prislúcha pivnica. V prípade záujmu, možnosť odkúpenia garáže, ktorá sa nachádza v blízkosti bytovky. Cena nehnuteľnosti je vrátane všetkých poplatkov spojených s prevodom nehnuteľnosti. Právny servis zabezpečujeme advokátskou kanceláriou. Pre viac informácií prosím volajte 0911 595 057.

 6. 632
  3 izbový byt s balkónom, sídl. Západ 2, Levoča

  Na predaj 3 izbový byt s lodžiou na sídlisku Západ 2 v Levoči. Byt s obytnou plochou 67m2 sa nachádza na 2. poschodí panelového bytového domu. Nehnuteľnosť je v pôvodnom, ale udržiavanom stave a pozostáva z 3. obytných miestností, kuchyne, kúpeľne, WC a chodby. Lodžia je vymurovaná a zasklená, okná v byte sú plastové (okrem balkónových dverí). Orientácia V-Z. Byt je veľmi vhodný na rekonštrukciu podľa vlastných predstáv. Bytový dom má nové okná na schodisku a zrekonštruovanú strechu. V okolí je veľmi dobrá občianska vybavenosť,(škola, škôlka,obchod) a do centra mesta je to pešo cca 7 minút. Možnosť kúpy na hypotekárny úver. Pre viac informácií volajte poradcu.
  Telefón: +421 915 140 759

 7. 631
  3 izbový byt s balkónom, sídlisko Západ 2, Levoča

  Na predaj 3 izbový byt s balkónom sídl. Západ 2, Levoča. Nehnuteľnosť s obytnou plochou 72m2 sa nachádza na 5. poschodí a pozostáva z troch obytných miestností, kuchyne, kúpeľne, toalety, predsiene, loggie a prešla čiastočnou rekonštrukciou. V celom byte sú plastové okná, jadro je murované s novým keramickým obkladom. V kuchyni a predsieni je dlažba, v obývacej miestnosti a spálni plávajúca podlaha. Byt je slnečný, orientovaný na V-Z a prislúcha k nemu jedna pivnica. Bytový dom má nové vchodové dvere, okná na schodisku, strechu po rekonštrukcii a situovaný je v tichej lokalite s výbornou občianskou vybavenosťou (materská škola, základná škola, nákupné stredisko, autobusová zastávka, vzdialenosť od centra mesta len pár minút pešo). Cena nehnuteľnosti je vrátane všetkých poplatkov spojených s prevodom nehnuteľnosti. Právny servis zabezpečujeme advokátskou kanceláriou. Pre viac informácií nás neváhajte kontaktovať na tel. čísle 0915 140 759.

 8. 630
  2 izbový byt s balkónom, Levoča

  Na predaj 2 izbový byt s balkónom na sídl. Pod vinicou v Levoči. Nehnuteľnosť s obytnou plochou 50m2 sa nachádza na 4. poschodí a pozostáva z dvoch obytných miestností, kuchyne, kúpeľne, toalety, chodby a loggie. Nehnuteľnosť je v pôvodnom stave s murovaným jadrom, plastovými oknami a lino podlahou. Byt je stredný a slnečný (orientácia V-Z) čo zaručuje nízke náklady na jeho užívanie. K bytu prislúcha jedna pivnica nachádzajúca sa v suteréne bytového domu.. Cena nehnuteľnosti je vrátane všetkých poplatkov spojených s prevodom nehnuteľnosti. Právny servis zabezpečujeme advokátskou kanceláriou. Pre viac informácií nás neváhajte kontaktovať na tel. čísle 0915 140 759.

 9. 629
  3 izbový byt s balkónom, v obci Bijacovce, okres Levoča

  Na predaj 3 izbový byt v obci Bijacovce, okres Levoča. Byt s celkovou rozlohou 75 m2 sa nachádza na 3. poschodí a je po celkovej rekonštrukcii. V izbách sú vymenené plastové okná, plavajúce podlahy a interierové dvere. V kuchyni je nová kuchynská linka a keramická dlažba. Vedľa kuchyne je priručná špajz. V jednej z izieb je krb a východ na balkón. V kúpeľni a toalete je vymenený keramický obklad a keramická dlažba. Vykurovanie je zabezpečené elektrickými gamatkami. K bytu prislúcha pivnica a dreváreň. V blízkosti je škola, škôlka, zastávka autobusu, obecný úrad, pred deti futbalový štadion. Cena nehnuteľnosti je vrátane všetkých poplatkov spojených s prevodom nehnuteľnosti. Právny servis zabezpečujeme advokátskou kanceláriou. Pre viac informácií nás neváhajte kontaktovať na tel. čísle 0911 361 393.

 10. 628
  1 izbový byt, sídl. Západ 1, Levoča

  Ponúkame na predaj priestranný 1 izbový byt s novými euro oknami v panelovej bytovke na sídlisku Západ 1, Levoča. Byt je v pôvodnom stave, orientovaný na východnú stranu, pozostáva z jednej obytnej miestnosti, kuchyne, kúpeľne, toalety a chodby o celkovej podlahovej ploche 43m2. K bytu prislúcha jedna pivnica. Byt sa nachádza na 6. poschodí 8. poschodovej bytovky. Pre viac informácií prosím volajte na 0911 595 057.

Stránky: [64] 63 62 61 60 59 58 57 56 55 54 … 1 »

Hľadáte, alebo ponúkate byt na predaj, prenájom, či podnájom?
Vložte svoj inzerát do sekcie “Byty Levoča - predaj”

Znenie inzerátu:
Nezabudnite uviesť svoj e-mailový, alebo telefonický kontakt!