Online rýchla pôžička na čokoľvek

Na tejto stránke nájdete tipy, kde sa dajú získať peniaze. Menej - do 500 eur, ale aj viac - až do 24 000 eur. Na kratšiu dobu, alebo na niekoľko rokov.

Rýchla online pôžička

 • Chcete si rýchlo požičať na kratší čas menšiu sumu peňazí?
 • Bez potreby dokladovať príjem?
 • Bez ručiteľa?
 • Na akýkoľvek účel?

V dnešnej dobe už nie je problém požičať si peniaze rýchlo a z pohodlia domova.

Pôžička sa dá jednoducho vybaviť online a väčšinou je spracovaná do niekoľkých desiatok minút a čo najrýchlejšie sú potom prevedené aj peniaze.

Mali ste už 18 rokov?

Ak áno, o rýchlu online pôžičku môžete pokojne hneď teraz požiadať na tejto stránke.

Vyššia suma na dlhšie obdobie

Ak potrebujete viac peňazí, alebo ich potrebujete na dlhšiu dobu,, treba sa poobzerať po iných produktoch. Tu je niekoľko z nich:

1. mBank

Jednou z možností ako získať viac peňazí na dlhšiu dobu je pôžička od internetovej banky mBank.

Tá ponúka:

 1. zaujímavé úroky
 2. výhodné podmienky.

Keďže sa jedná o internetovú banku, dá sa, samozrejme, vybaviť jednoducho online.

Požiadať o pôžičku môžete tu
(alebo kliknutím na obrázok)

2. Cetelem

Vyššie sumy so splatnosťou až do 8 rokov poskytuje aj u nás dobre známa spoločnosť Cetelem, ktorá sa medzičasom stala súčasťou banky BNP Paribas. Požičiava:

 • za výhodný úrok,
 • bez poplatkov,
 • bez ručiteľa.

Potrebné je vedieť dokladovať príjem.

Požiadať o pôžičku môžete cez internet tu.
(alebo kliknutím na obrázok)

3. FINZO

Ak vám stačí doba splácania do 2 rokov, môžete skúsiť online pôžičku cez spoločnosť FINZO, ktorá spravuje aukcie pôžičiek, kde si ľudia navzájom požičiavajú peniaze.

Zvolíte si sumu ktorú potrebujete a podmienky a na základe toho vám portál vyhľadá najvhodnejšiu možnosť.

Požiadať o peniaze môžete na tejto stránke.

(alebo kliknutím na obrázok)

4. Home Credit

Ak potrebujete vyššiu sumu peňazí, môžete si ju požičať od spoločnosti Home Credit. Ponúka pôžičky až do výšky 6000 eur s relatívne nízkymi splátkami.

O pôžičku môžete požiadať cez tento formulár:

Pár tipov na záver

 1. Požičané peniaze vracajte vždy podľa dohodnutých podmienok. Nedostatok disciplíny sa vám môže vypomstiť tým, že vám už spoločnosť, nebude chcieť v budúcnosti poskytnúť svoje služby. Môže sa dokonca stať, že na základe zlých referencií vám nebudú chcieť poskytnúť svoje služby ani iné spoločnosti.
 2. Ak máte problémy so splácaním, čo najskôr kontaktujte spoločnosť, ktorá vám peniaze poskytla a pokúste sa dohodnúť na obojstranne výhodnom riešení situácie.
 3. Pôžičku si prispôsobte svojim potrebám:
 • Zvoľte si sumu ktorú naozaj potrebujete. Čím viac si požičiate tým viac budete musieť vrátiť. Vhodné je ale požičať si radšej trochu viac, aby ste mali určitú rezervu, ak by sa vám napríklad navýšili náklady.
 • Výšku splátky si voľte tak aby ste mohli úver pohodlne splácať a nemuseli ste sa výraznejšie obmedzovať. Aby ste neboli každý mesiac v strese.
 • S výškou splátky sa bude meniť aj doba splácania. Čím nižšia bude splátka, tým dlhšia bude doba splácania. Dlhšia doba splácanie ale znamená aj to, že úver viac preplatíte. Preto sa nesnažte o príliš nízku splátku.

Najnovšie inzeráty na bytypredaj.sk: