Vajnory - predaj bytov- BA III

Na predaj ponúkané byty - Bratislava III - Vajnory.
Inzeráty ponúkajúce byt na predaj vo Vajoroch.

Mohlo by vás tiež zaujímať:

Byty na predaj v ďalších mestských častiach okresu Bratislava III:
Nové Mesto, Rača.
Byty na predaj Bratislava - všetky mestské časti
Byty na prenájom v Bratislave - všetky mestské časti
Ponuka bytov na prenájom vo Vajnoroch.

Počet inzerátov: 56 v sekcii “Vajnory - predaj bytov- BA III”

Stránky: « 6 5 4 [3] 2 1 »

 1. 26
  4-izb byt - Široká ul. (BA-Vajnory)

  Predáme 4-izb byt na Širkej ul.(BA-Vajnory), 110m2, OV, posch: 2/3, 3-ročná tehlová NOVOSTAVBA, 2x balkón, obývyčka s pojená s kuchyňou, kuchynská linka v tvare L, Krásna kuchynská linka so spotrebičmi, 2x WC, kúpeľňa s bidetom, sprchový kút, šatník, 2x rolldor, plávajúce podlahy, vonkajšie rolety, žalúzie, bezpečnostné vchodové dvere, + murovaná pivnica. Možný úver

  cena: 188 000,-€

  Jm real Slovakia
  Jana Majerčíková
  0903 219 465
  [email protected]

 2. 25
  4i byt 110m2 v novostavbe

  Predám pekný 4i byt – 110m2 vo Vajnoroch na Širokej ul. v trojročnej tehlovej novostavbe na 2 poschodí z 3. Byt má spojenú obývaciu izbu s kuchyňou. KL V tvare L - biela vysoký lesk v kombinácii s hnedou, je od firmy MADOS so všetkými vstavanými spotrebičmi, pracovná doska je zo žuly. V byte sa nachádza jedno samostatné WC s umývadlom a druhé WC je vo veľkej kúpeľni spolu s bidetom, v kúpeľni sa nachádza vaňa aj sprchový kút. Do kúpeľne treba dorobiť dvere. Ostatné izby sú samostatné a nepriechodné. Pre odloženie vecí je v byte samostatný šatník a 2x rolldor. V celom byte sú plávajúce podlahy. V izbách na západnej strane sú vonkajšie rolety a taktiež žalúzie na všetkých oknách v byte. Vchodové dvere sú bezpečnostné, interiérové dvere s obložkovými zárubňami sú v bielom prevedení. Vo vstupnej chodbe je bodové osvetlenie na fotobunku so zníženým sadrokartónovým podhľadom. Byt má dva balkóny jeden je otočený na V a druhý na Z. Vo vchode je kotolňa len pre šesť bytov, je vyregulované so všetkými meračmi, nájomné na tri osoby je 175€. K bytu prislúcha murovaná pivnica. RK môžu zaradiť do svojej ponuky, foto pošlem na požiadanie. Bližšie info 0910385492.

 3. 24
  Predám 4-i byt v OV

  Predám 4-izbový byt s garážou a pivnicou v Chorvátskom Grobe (15 km od BA), 108 m2, balkón, špajza pri kuchyni, žalúzie, bezp. dvere, 3/3 poschodie. Kúrenie a ohrev TV vlastným boilerom (plyn). Pevná linka, káblová televízia Satro, internet. Postavený v roku 2000. Na požiadanie foto.
  Cena: 152.500,- Eur.
  Kontakt: [email protected]

 4. 23
  Predam garzonku v OV na Rybnicnej

  prerobena,nova kupelna,okna,podlahy,nova kuchynska linka so stavanymi spotrebicmi….cena 37 000 eur.Dohoda mozna.0910 338 600

 5. 22
  Predam garzonku v OV na Rybnicnej

  prerobena,nova kupelna,okna,podlahy,nova kuchynska linka so stavanymi spotrebycmi….cena 37 000 eur.Dohoda mozna.0910 338 600

 6. 21
  4i byt na Širokej vo Vajnoroch

  Predám pekný 4i byt – 110m2 vo Vajnoroch na Širokej ul. v trojročnej tehlovej novostavbe na 2 poschodí z 3. Byt má spojenú obývaciu izbu s kuchyňou. KL V tvare L - biela vysoký lesk v kombinácii s hnedou, je od firmy MADOS so všetkými vstavanými spotrebičmi, pracovná doska je zo žuly. V byte sa nachádza jedno samostatné WC s umývadlom a druhé WC je vo veľkej kúpeľni spolu s bidetom, v kúpeľni sa nachádza vaňa aj sprchový kút. Do kúpeľne treba dorobiť dvere. Ostatné izby sú samostatné a nepriechodné. Pre odloženie vecí je v byte samostatný šatník a 2x rolldor. V celom byte sú plávajúce podlahy. V izbách na západnej strane sú vonkajšie rolety a taktiež žalúzie na všetkých oknách v byte. Vchodové dvere sú bezpečnostné, interiérové dvere s obložkovými zárubňami sú v bielom prevedení. Vo vstupnej chodbe je bodové osvetlenie na fotobunku so zníženým sadrokartónovým podhľadom. Byt má dva balkóny jeden je otočený na V a druhý na Z. Vo vchode je kotolňa len pre šesť bytov, je vyregulované so všetkými meračmi, nájomné na tri osoby je 175€. K bytu prislúcha murovaná pivnica. Bližšie info 0910385492.

 7. 20
  4i byt na Širokej vo Vajnoroch

  Predám pekný 4i byt – 110m2 vo Vajnoroch na Širokej ul. v trojročnej tehlovej novostavbe na 2 poschodí z 3. Byt má spojenú obývaciu izbu s kuchyňou. KL V tvare L - biela vysoký lesk v kombinácii s hnedou, je od firmy MADOS so všetkými vstavanými spotrebičmi, pracovná doska je zo žuly. V byte sa nachádza jedno samostatné WC s umývadlom a druhé WC je vo veľkej kúpeľni spolu s bidetom, v kúpeľni sa nachádza vaňa aj sprchový kút. Do kúpeľne treba dorobiť dvere. Ostatné izby sú samostatné a nepriechodné. Pre odloženie vecí je v byte samostatný šatník a 2x rolldor. V celom byte sú plávajúce podlahy. V izbách na západnej strane sú vonkajšie rolety a taktiež žalúzie na všetkých oknách v byte. Vchodové dvere sú bezpečnostné, interiérové dvere s obložkovými zárubňami sú v bielom prevedení. Vo vstupnej chodbe je bodové osvetlenie na fotobunku so zníženým sadrokartónovým podhľadom. Byt má dva balkóny jeden je otočený na V a druhý na Z. K bytu prislúcha murovaná pivnica. Realitné kancelárie si môžu zaradiť do ponuky, fotky pošlem na požiadanie. Bližšie info: 0910385492.

 8. 19
  www.llands.sk ,garson- BA III

  Predáme garsónku na Rybničnej po čiastočnej rekonštrukcii: Plastové okná, plávajúca podlaha, nové KL, sklokeramická varná doska. Byt sa predáva s kompletným zariadením.
  cena 38500 EUR
  Cena zahŕňa províziu a kompletný právny servis. Obhliadky a bližšie info na t.č.: 0911 090 077. Ďalšie ponuky nájdete na stránke www.llands.sk

 9. 18
  Predám garzónku

  Predám garzónku na ulici Rybničná, BA III. Garzónka je po čiastočnej rekonštrukcií (pláv. podlahy, plastové okno, nová kuch. linka, keramická platňa a iné). Byt má rozlohu 24 m2 s loggiou, 7/8 posch.
  Byt sa predáva s nábytkom a elek. spotrebičmi - možná dohoda.
  Možnosť čerpať aj hypot. úver. Cena 36.700,-
  0902 259 879
  [email protected]

 10. 17
  Predám garzónku

  Predám garzónku na ulici Rybničná, BA III. Garzónka je po čiastočnej rekonštrukcií (pláv. podlahy, plastové okno, nová kuch. linka, keramická platňa a iné). Byt má rozlohu 24 m2 s loggiou, 7/8 posch.
  Byt sa predáva s nábytkom a elek. spotrebičmi - možná dohoda.
  Možnosť čerpať aj hypot. úver. Cena 36.700,-

Stránky: « 6 5 4 [3] 2 1 »

Hľadáte, alebo ponúkate byt na predaj, prenájom, či podnájom?
Vložte svoj inzerát do sekcie “Vajnory - predaj bytov- BA III”

Znenie inzerátu:
Nezabudnite uviesť svoj e-mailový, alebo telefonický kontakt!